Відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської МВЦА з представниками «Medicos del Mundo» в Україні

Дата: 15.12.2021 07:46

14 грудня відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Інни Деміденко з представниками «Médicos del Mundo» в Україні. До участі також були запрошені заступники керівника та керівники структурних підрозділів Гірської МВЦА.

Метою зустрічі стало обговорення організації надання медичних послуг на території Гірської громади. Також були оговорені проблемні питання медицини та шляхи їх вирішення. Наприкінці зустрічі сторони домовилися про подальшу співпрацю, адже комфортне та ефективне функціонування закладів охорони здоров’я громади – одне з пріоритетних завдань керівництва.

Слід зазначити, що Філія Асоціації “Medicos del Mundo” є постійним партнером, який надає допомогу медичним закладам Гірської громади.