Відбулася робоча зустріч з педставниками КП «Попаснянський районний водоканал»

Дата: 14.12.2021 15:34

14 грудня відбулася робоча зустріч заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері з керівниками структурних підрозділів комунального підприємства «Попаснянський районний водоканал». До участі також були запрошені посадовці Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Приводом для зустрічі стало обговорення стану передачі майна КП «Попаснянський районний водоканал» в оперативне управління Гірської громади. Під час зустрічі сторони також оговорили питання, пов’язані з централізованим водопостачанням та водовідведенням. Зокрема, особливу увагу було приділено питанням проблемних ділянок водовідведення громади та шляхам їх вирішення.

По завершенню зустрічі було вирішено скласти перелік проблемних ділянок водовідведення Гірської громади для направлення до Департаменту житлово-комунального господарства Луганської обласної державної адміністрації для подальшого вирішення.