Гірська міська територіальна громада активно долучилась до екологічної ініціативи Президента України «Зелена країна»

Дата: 10.12.2021 13:13

За активної участі керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка протягом листопада-грудня поточного року на території громади було висаджено 434 дубів, 175 ялинок та 56 листяних дерев. До акції долучилися заклади охорони здоров’я, культури, навчальні заклади, приватні підприємства, посадовці Гірської міської ВЦА, учасники АТО/ООС, пересічні громадяни та небайдужі мешканці Гірської громади.

Зелені насадження були висаджені на територіях лікарень, будинків культури, скверів, парків, навчальних закладів, зелених зонах громади тощо. Загальна засаджена площа склала 1,2 гектара.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація висловлює вдячність директору ДП «Сєвєродонецький ЛМГ» Сергію Сезоненку та лісничому Тошківського лісництва Вадиму Чупріну за надані для громади саджанці ялинок і дубків.