Спеціаліста відділу правової роботи та кадрового забезпечення відзначено з нагоди Дня місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 15:51

07 грудня з нагоди Дня місцевого самоврядування голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина оголосила подяку за сумлінне виконання службових обов’язків спеціалісту відділу правової роботи та кадрового забезпечення Гірської міської військово-цивільної адміністрації Валентині Плотніковій. Виконуюча обов’язки керівника Гірської МВЦА Інна Деміденко долучилися до привітання та подякувала спеціалісту за самовіддану працю, побажала міцного здоров’я, нових професійних здобутків, оптимізму, наснаги та родинного затишку.

Гірська міська ВЦА бажає Валентині міцного здоров’я, творчих успіхів, щоб усі життєві негаразди обходили стороною, а непохитна віра у щасливе майбутнє рідного краю й України додавали сили та наснаги.