Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем місцевого самоврядування

Дата: 07.12.2021 08:08

Сьогодні, 7 грудня, в Україні відзначають День місцевого самоврядування. Це свято присвячене вшануванню самоврядування як найбільш демократичної форми правління.

Цей день стоїть у ряду дат, пов’язаних із здобуттям Україною незалежності й розбудовою власної державності та демократії. Він об’єднав людей активної життєвої позиції, лідерів територіальних громад, організаторів втілення в життя їх волі.

Реалії сьогодення ставлять перед нами завдання – спільними зусиллями побудувати Українську державу європейського зразка. Країна поруч з економічними реформами потребує й подальшого розвитку органів місцевого самоврядування. За такими змінами – майбутнє держави. Тому й надалі залишаються актуальними питання вдосконалення та розширення повноважень самоврядних органів.

В цей святковий день я бажаю усім, хто працює на благо територіальної громади та відстоює її інтереси, оптимізму, енергії й наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, втілення найкращих планів і задумів в ім’я становлення справжнього народовладдя.

Мої особливі і найщиріші вітання ветеранам місцевого самоврядування, які найближчі до людей і першими приймають на себе усі проблеми громади.

Бажаю усім Вам міцного здоров’я, миру, благополуччя, родинного тепла і затишку, успіхів в щоденній праці, творчої наснаги у вирішенні непростих проблем сьогодення, невичерпного джерела енергії у справі служіння інтересам громади для гармонійного та всебічного розвитку рідного краю.

Зі святом вас, шановні колеги!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО