Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Міжнародним днем волонтера

Дата: 05.12.2021 06:00

Шановні мешканці Гірської громади!

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день волонтера. Це свято тих, кому небайдуже, хто віддає своє серце, час і сили, щоб допомогти іншим.

Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Тому цей день є днем кожного, хто готовий підтримати ближнього від щирого серця.

Сьогодні для нашої країни волонтерство, як ніколи, є важливим, і в останні роки набуло неабиякого розвитку. Волонтери проводять велику роботу з порятунку людського життя, надають посильну допомогу людям, які знаходяться в складних життєвих обставинах. Саме волонтери з початком російської агресії розгорнули широкомасштабну програму підтримки українських захисників.

Гірська громада теж має волонтерів, які готові завжди прийти на допомогу, які давно і постійно підтримують українських бійців у зоні ООС, не чекаючи на подяку чи винагороду.

Я щиро вітаю кожного волонтера, який має велике серце і вміє дарувати частину свого тепла тим, хто цього потребує! Вітаю тих, хто не словом, а ділом доводить, що людяність і доброта здатні змінювати світ. В цей святковий день бажаю Вам здоров’я, наснаги та витримки у нелегкій справі. Зі святом!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО