Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує допомагати населенню Гірської громади

Дата: 02.12.2021 14:07

01 грудня в рамках підписаного Меморандуму про взаєморозуміння відбулася зустріч керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко з представниками Міжнародного Комітету Червоного Хреста.

Під час зустрічі було підписано сертифікат дарування нового медичного обладнання закладам охорони здоров’я Гірської громади. Слід зазначити, що МКЧХ докладає усіх зусиль, щоб запобігти стражданням людей, спричиненим наслідками конфлікту, який триває на сході України. Система охорони здоров’я в локаціях, розташованих уздовж лінії зіткнення переживає не найкращі часи і стикається з нестачею основних матеріалів і обладнання.

Також сторони підписали сертифікат про завершення робіт із відновлення покрівель житлових будинків селища Кримське, які розпочалися минулого тижня.

Керівництво Гірської міської ВЦА висловлює вдячність Міжнародному Комітету Червоного Хреста за підтримку та внесок у розвиток громади.