Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації  з нагоди 30-ї річниці Всеукраїнського референдуму

Дата: 01.12.2021 06:30

Шановна громадо!

30 років тому Україна визначила свій шлях як незалежна та суверенна держава. 1 грудня 1991 року наш народ на Всеукраїнському референдумі підтвердив Акт проголошення незалежності України. Це доленосне рішення підтвердило споконвічне прагнення українців до свободи.
Головним гарантом власної незалежності маємо стати ми з вами, зберігаючи єдність і непохитність перед нинішніми викликами та загрозами. Ми зобов’язані на усіх рівнях – дипломатичному, військовому, внутрішньополітичному, на рівні кожного громадянина дбати про власну країну, збереження територіальної і духовної цілісності, економічну і гуманітарну безпеку, захист інформаційного простору України.
Сьогодні нам, як ніколи, необхідно об’єднати зусилля, щоб протистояти агресії ворога, щоб здолати внутрішні проблеми, які перешкоджають поступу країни. Закликаю всіх до єдності і конструктивної співпраці, консолідованих зусиль в ім’я миру, добробуту і процвітання нашої держави!
У ці дні хочу всіх привітати з 30-ю річницею Референдуму за Незалежність. Бажаю Україні перемоги, миру та добробуту, а українцям - єдності і терпіння. Це єдиний шлях залишатися господарем на своїй землі.
керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО