Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня пам'яті жертв Голодоморів

Дата: 27.11.2021 06:30

Шановна громадо!

Щорічно у останню суботу листопада ми згадуємо одну з найстрашніших трагедій в історії нашої країни, яка об’єднує не лише всіх українців світу, але й все людство у жалобі та скорботі.

Чорними літерами закарбувалися в національній пам’яті українців події геноциду Українського народу 1932-1933 років та голодоморів 1921- 1922 і 1946-1947.

Сьогодні, у День пам'яті жертв Голодоморів, у загальнонаціональній хвилині мовчання Україна схилить голови в жалобі за мільйонами людей, життя яких у мирний час обірвала голодна смерть на найродючішій у світі землі...

Тож, давайте сьогодні в ці скорботні листопадові дні згадаймо у спільній молитві усіх жертв голодоморів та запалімо свічку пам’яті в своїх оселях й у своїй душах! Адже, наш обов’язок – зробити все, аби зболена пам'ять про заморених голодом, розстріляних, закатованих була живою для нинішніх та прийдешніх поколінь, аби ніколи не допустити подібного на нашій українській землі та в світі, берегти мир і спокій, жити у злагоді і порозумінні.

Нехай Господь Бог ніколи більше не допустить такого лиха і нехай земля буде пухом для усіх спочилих жертв голодоморів! Вічна пам'ять загиблим і вічна слава Україні!

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО