Відбулася підсумкова конференція «Школа соціальної роботи»

Дата: 29.11.2021 12:16

26 листопада начальник відділу соціального захисту населення Гірської міської військово-цивільної адміністрації Наталія Степаненко з фахівцем КЗ «Центр надання соціальних послуг» долучилися до підсумкової конференції «Школа соціальної роботи» у місті Святогірськ. Її організовано закладом післядипломної освіти «Регіональний центр підвищення кваліфікації Київської області» у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансування Європейського союзу.

Метою конференції було обговорення питань, які є ключовими для ефективної роботи системи надання соціальних послуг на місцях

Конференція пройшла на високому професійному рівні із застосуванням сучасних інформаційних технологій та інструментів: учасники поглибили знання про ефективну систему соціального захисту, сучасний підхід у роботі соціальних установ, оптимальний розподіл повноважень між місцевою владою та органами виконавчої влади тощо.

Після завершення заходу, всі хто долучився, отримали сертифікати випускників «Школи соціальної роботи» державного зразка, які підтверджують підвищення професійної кваліфікації.