Безпечні міста та громадські простори для жінок та дівчат

Дата: 29.11.2021 08:00

Днями у МБК «Шахтар» у рамках проєкту «Сприяння безпеці жінок та дівчат та запобігання насильству в громадських місцях» у партнерстві з фахівцями поліції були проведені інформаційні тренінги та курси із самозахисту «Як поводитися, якщо на вас напали», «Як не стати об’єктом злочинного посягання».

Дільничний офіцер поліції обговорював важливі теми з дівчатами та жінками: чи траплялися з ними такі ситуації, як на них варто реагувати, пропонував різні варіанти самозахисту тощо. Зокрема, була переглянута серія відеороликів «Бийся як дівчина» та випробувані різні варіанти самозахисту.

Всі учасники зустрічі вважають, що такі тренінги дуже доречні та корисні. З метою продовження співпраці були заплановані подальші зустрічі і курси.

Слід зазначити, що новий спортивний простір у парку міста Золоте, завжди відкритий і доступний, а також чекає всіх охочих у зручний час: