Міжнародний Комітет Червоного Хреста продовжує допомагати населенню Гірської громади

Дата: 25.11.2021 18:18

МКЧХ працює, зміцнюючи гуманітарне право та поширюючи універсальні гуманітарні принципи. Організація докладає усіх зусиль, щоб запобігти стражданням людей. Система охорони здоров’я в локаціях, розташованих уздовж лінії зіткнення на сході України переживає не найкращі часи і стикається з нестачею основних матеріалів і обладнання.

Тож 25 листопада представники Міжнародного Комітету Червоного Хреста надали допомогу комунальному некомерційному підприємству "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Попаснянської міської ради "Амбулаторія загальної практики - сімейної медицини №1 міста Золоте". Від Гірської міської військово-цивільної адміністрації до цього урочистого заходу долучилась заступник керівника Інна Деміденко.

МКЧХ передав у власність медичного закладу ноутбук, шафи та стільці.

Керівництво Гірської ВЦА висловлює вдячність Міжнародному Комітету Червоного Хреста за підтримку та внесок у розвиток громади.