Відбулося засідання робочої групи щодо моніторингу та реагування на загрози порушення державного кордону

Дата: 25.11.2021 12:22

25 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання робочої групи щодо моніторингу та реагування на загрози порушення державного кордону при Гірській міській військово-цивільній адміністрації.

Це було перше засідання робочої групи, яка створена у зв'язку з ситуацією з мігрантами на державному кордоні України. У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів,  ГУ Національної поліції в Луганській області та  Державної прикордонної служби України.

Під час засідання учасники оговорили спільний алгоритм дій працівників відповідних служб, щодо оформлення матеріалів відносно нелегальних мігрантів, опрацювали питання щодо можливого залучення до робіт з мігрантами перекладачів тощо.

Наприкінці засідання членами робочої групи одноголосно вирішено приймати невідкладні рішення стосовно можливих порушників міграційного законодавства в межах компетенції.