Співпраця із Благодійною організацією БФ «Карітас» продовжується

Дата: 24.11.2021 18:36

24 листопада керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко провів робочу зустріч з представниками Благодійної організації «Карітас». Ця організація є одним із постійних партнерів адміністрації з реалізації спільних проєктів різної спрямованості, в рамках яких надається допомога прифронтовим населеним пунктам Гірської громади.

Метою зустрічі було обговорення проблем громади та спільний пошук шляхів їх вирішення. Керівник Гірської міської ВЦА озвучив ряд нагальних питань. Особливу увагу було приділено проблемам населення, яке перебуває безпосередньо на лінії розмежування. Також сторони обговорили стан реалізації поточного проєкту.

Олексій Бабченко висловив щиру подяку представникам БО «Карітас» за співпрацю та зазначив, що її внесок у розвиток і підтримку місцевої громади важко оцінити, настільки вона вагома, та висловив сподівання про подальше плідне співробітництво.

Слід зазначити, що наразі у селищі Кримське реалізується проєкт за підтримки цієї благодійної організації: «Забезпечення базових потреб у різних секторах особливо вразливих людей, які постраждали від конфлікту в зоні 0-5 км від лінії зіткнення на сході України».