Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко зустрівся із радою лідерів Золотівського ліцею №5

Дата: 24.11.2021 15:52

24 листопада керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко зустрівся із школярами Золотівского ліцею №5. Цього разу до керівника завітали представники Ради лідерів установи разом із заступником директора з виховної роботи Ларисою Дунько. Ініціаторами зустрічі були самі діти.

Спілкування проходило в теплій дружній атмосфері. У дітей виникло чимало запитань до очільника громади і він охоче їм розповів про проєкти, які наразі реалізуються, про модернізацію харчування у закладах освіти, про зміни, які планується реалізувати з благоустрою громади, про плани на майбутнє тощо. Жодне питання дітей не залишилось поза увагою Олексія Івановича. Наприкінці керівник Гірської міської ВЦА подякував учням за активність, приємне спілкування та позитивні емоції, а також зазначив, що пріоритетом влади є молодь, яка своїми ідеями допомагає розвивати, втілювати креативні та, водночас, корисні проєкти в різні сфери життєдіяльності та пообіцяв підтримувати кожну їх ініціативу.