Звернення керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди Дня Гідності та Свободи

Дата: 21.11.2021 06:00

Шановні жителі Гірської громади!

У День Гідності та Свободи ми вшановуємо пам'ять Героїв Небесної Сотні – тих українців, які заради майбутнього прийдешніх поколінь та права на самовизначення нації пожертвували найдорожчим – своїм життям!

Сьогоднішній день – це підтвердження того, що події 2013 – 2014 років на Майдані змінили наш народ, об’єднали нас в єдиній, соборній і незалежній Україні. З нагоди відзначення Дня Гідності та Свободи щиро вітаю учасників національно-визвольної боротьби, всіх тих, хто відстояв перемогу Революції Гідності та сьогодні мужньо боронить рідну землю. Ми відродилися як сучасна європейська нація, нація гордих, вільних і відповідальних громадян, здатних відстояти свою свободу, державність і людську гідність.

Низький уклін тим бійцям, які під час проведення антитерористичної операції продемонстрували усьому світу, що здатні захистити державу, зберегти життя мирних громадян, допомогти жителям Донецької та Луганської областей, які потерпають від свавілля терористів.

Щира подяка всім, хто долучився до волонтерської діяльності.

Від щирого серця бажаю усім нам добра, злагоди й непохитної віри, що ми зуміємо зробити все, як єдиний великий народ, на благо розквіту рідної України та піднесення добробуту всіх українців, в ім’я щасливого майбутнього нашого підростаючого покоління.

З повагою керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО