Відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії

Дата: 19.11.2021 12:50

19 листопада під головуванням заступника керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері відбулося засідання Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Гірській міській територіальній громаді.

Це було перше засідання новоствореної комісії. Раніше всі такі питання розглядалися виключно на районному рівні.

У засіданні взяли участь керівники структурних підрозділів, керівництво ГУ Держпродспоживслужби, ГУ Національної поліції та ГУ ДСНС України в Луганській області.

На порядку денному розглядалися питання про організацію заходів щодо профілактики та ліквідації грипу птиці на території громади та про проведену роботу у загрозливій зоні на сказ по території міста Золоте.

Під час засідання було вирішено взяти на облік наявні малі птахогосподарства приватного сектору, в яких утримується більше ніж 300 голів свійської птиці, систематично обстежувати угіддя для своєчасного виявлення і недопущення захворювання пиці на грип, активізувати роботу щодо виявлення та ліквідації несанкціонованої торгівлі харчовими продуктами та звертати увагу на переміщення тваринницьких вантажів при патрулюванні поліціянтами автошляхів Гірської громади.

По завершенню засідання членами комісії було заслухано начальника ГУ Держпродспоживслужби в Луганській області про проведену роботу у загрозливій зоні на сказ та вирішено зняти карантинні обмеження у місті Золоте.