ПРИЙОМ ГРОМАДЯН ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО

Дата: 10.11.2021 13:10

Шановні мешканці Гірської міської територіальної громади!

З 11 листопада 2021 року у зв'язку з погіршенням епідеміологічної ситуації в Луганській області, відповідно постанови Кабінету міністрів України від 11.03.2021 №211 «Про запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (зі змінами, внесеними згідно постанови КМУ №1100 від 11.11.2020), а також рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 27.10.2021 №41, прийом громадян у Гірській міській військово-цивільній адміністрації ТИМЧАСОВО ПРИЗУПИНЕНО.

Вирішити питання можна буде ДИСТАНЦІЙНО:

- через скриньку для листування, яка розміщена на першому поверсі у будівлі ВЦА;

- телефоном +38 066-286-15-59;

- через офіційний сайт;

- соціальну мережу «Фейсбук»;

- електронною поштою girskavca@gmail.com;

- або ж паперовими зверненнями, надісланими поштою на адресу: вул. Центральна, 7, місто Гірське, Сєвєродонецький район, Луганська область.

Звернення громадян та запити на публічну інформацію просимо надсилати на електронну адресу Гірської міської ВЦА – girskavca@gmail.com (із дотриманням вимог ст. 5 Закону України «Про звернення громадян») або шляхом заповнення відповідної форми на офіційному сайті ВЦА.

У зверненні обов’язково має бути зазначено повністю прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина, викладено суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. В електронному зверненні має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним. Застосування електронного цифрового підпису при надсиланні електронного звернення не вимагається.

Працівники Гірської міської військово-цивільної адміністрації готові вирішити Ваше питання в один з перелічених вище способів.

Просимо з розумінням поставитися до складної ситуації та утриматися від особистого відвідування Гірської міської військово-цивільної адміністрації.