Інформація про намір здійснити коригування тарифів на теплову енергію для всіх категорій споживачів на опалювальний період 2021-2022 року

Дата: 25.10.2021 09:47

У зв’язку зі зміною з жовтня 2021 року ціни на природний газ, що використовується підприємством виключно для виробництва теплової енергії, виникла необхідність коригування тарифів на теплову енергію. Відповідно до Постанови КМУ від 01.06.2011р. №869 (зі змінами), наказу Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України від 12.09.2018 року №2_>9 КП «Первомайськтеплокомуненерго» скоригувало для Гірської громади тарифи на виробництво, транспортування та постачання теплової енергії, а також на теплову енергію на опалювальний період 2021-2022 року, які планується застосувати після затвердження уповноваженими органами та ввести в дію відповідно до чинного законодавства.

Скориговані тарифи на теплову енергію для споживачів Гірської громади, які планується ввести в дію (без урахуванням ПДВ)

для населення:

- скоригований тариф – 1986,59 грн/Гкал

для бюджетних установ:

- скоригований тариф – 3328,63 грн/Гкал

для інших споживачів:

- скоригований тариф – 4582,45 грн/Гкал                    _                        .

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб з питання наміру К11 «Первомайськтеплокомуненерго» здійснити зміну тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії приймаються підприємством протягом 7 календарних днів з дати опублікування за адресою: 93296, Луганської обл., м. Гірське, вул. Чернишевського, 37 .

Адміністрація КП «Первомайськтеплокомуненерго»

Додаток 1: Структура скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, теплову енергії для населення

Додаток 2: Структура скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, теплову енергію для бюджетних установ

Додаток 3: Структура скоригованих тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії, теплову енергію для інших споживачів