Дата: 13.10.2021 10:33

В Гірській громаді запрацювала електронна система «Консультації з громадськістю» в якій оприлюднено першу консультацію «Про перейменування вулиці Карла Маркса в місті Гірське»

Відділом правового забезпечення та кадрової роботи запроваджено електронну систему «Консультації з громадськістю», в якій сьогодні було розпочато першу консультацію з мешканцями Гірської громади.

1. Організатор громадського обговорення: відділ правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА

2. Об’єкт топоніміки, якому пропонується змінити назву (перейменувати): вулиця Карла Маркса.

3. Пропозиції та обґрунтування щодо зміни назви (найменування) об’єкта топоніміки: пропонується змінити назву вулиці Карла Маркса на вулицю Грушевського, який був видатним українським істориком, громадським діячем, Президентом Української Народної Республіки.Пропозиція щодо зміни назви вулиці Карла Маркса надійшла від громадянина Позднякова В.В.

У разі надходження інших пропозицій (зауважень) щодо зміни назви вулиці Карла Маркса на назву, яка буде відображати імена (псевдоніми) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій останні будуть враховані під час проведення е-консультацій з громадськістю.

4. Суб’єкт, який вніс пропозицію щодо розгляду питання зміни назви (перейменування) вулиці: звернення щодо зміни назви вулиці Карла Маркса в м. Гірське, яке надійшло від громадянина Позднякова В.В., доручення керівника Гірської міської ВЦА Олексія Бабченка, пропозиція щодо нової назви вулиці – начальника відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської ВЦА Віталія Коваленка.

5. Строк проведення е-консультації – 15 календарних днів.

6. Пропозиції просимо висловлювати в електронній системі «Консультації з громадськістю» за посиланням https://consult.e-dem.ua/4423810500

Анонімні пропозиції не реєструються і не розглядаються.

7. Строк і спосіб оприлюднення результатів громадського обговорення – в електронній системі «Консультації з громадськістю» за посиланням https://consult.e-dem.ua/4423810500