Набір консультантів для проходження навчання по програмі Управління проблемами Плюс

Дата: 12.10.2021 12:21

Луганський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти у співпраці з Філією Асоціації “Medicos del Mundo” в Україні («Лікарі світу» / MdM), яка діє в Україні з 2015 року і надає безкоштовну медичну допомогу та психосоціальну підтримку постраждалому внаслідок конфлікту населенню, проводить набір консультантів для проходження навчання по програмі Управління проблемами Плюс (далі – програма УП+) в рамках реалізації проєкту «Покращення доступу до якісної первинної медико-санітарної допомоги для населення, яке постраждало внаслідок конфлікту на Cході України» та у рамках проєкту «Надання багатоцільової гуманітарної допомоги постраждалому від конфлікту населенню на Сході України».

Програма УП+ це ? психологічна інтервенція, що була розроблена Всесвітньою організацією охорони здоров’я для роботи з дорослими у стані дистресу в громадах, що знаходяться під впливом несприятливих обставин. Програма УП+ може використовуватися для допомоги клієнтам як і з психологічними (наприклад, стресом, страхом, відчуттям безпорадності), так і практичними труднощами (наприклад, проблемами зі здобутком засобів для існування, конфліктами в родині).

До проєкту можуть долучитись:

- представники установ соціального захисту (Центри зайнятості, Центри надання соціальних послуг, реабілітаційні центри та інші);

- педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (психологи, соціальні педагоги);

- представники місцевих громадських організацій, які мають соціальну спрямованість (надають психосоціальні консультаційні послуги людям, що постраждали від конфлікту -ветеранам АТО, вразливим категоріям населення, ВПО).

Територія реалізації проєкту: Сєвєродонецький район (Гірська міська ВЦА, Попаснянська міська ВЦА) та Щастинський район (зокрема Нижньотеплівська сільська ВЦА, Станично-Луганська селищна ВЦА, Широківська сільська ВЦА, Щастинська міська ВЦА).

Кінцевий термін реалізації проєкту: жовтень 2021 – січень 2023 року.

Умовами участі у проєкті консультантів є:

1.    Повний курс навчання по програмі УП+ (6 повних дні тренінгу).

2.    Робота по програмі з клієнтами (консультування (5 сесій) не менш, ніж 3 клієнти).

3.    Участь в усіх запланованих супервізіях, робочих зустрічах.

4.    Оцінювання клієнтів та надання звітності.

5.    Упровадження принципів Програми УП+ у свою повсякденну роботу.

6.    Мотивування клієнтів, розвиток навичок самодопомоги та надання їм необхідної підтримки.

Організація навчання планується з  25 жовтня 2021 року на базі Луганського ОІППО в змішаному форматі (офлайн, онлайн), який може коригуватись залежно від карантинних заходів. Комунікація з учасниками навчання буде здійснюватися через особисту електронну пошту.

Під час реалізації проєкту Луганський ОІППО під супроводом «Лікарі світу» забезпечуватиме учасників регулярною супервізійною підтримкою, усіма необхідними навчальними матеріалами та електронними засобами для збору даних. Після завершення проєкту, учасники, що виконали його умови, отримають сертифікати консультантів Програми УП+.

Фахівця, якого зацікавила можливість взяти участь у проєкті та стати консультантом УП+, просимо заповнити форму-заявку за посиланням:

Останній день подачі заявок 15 жовтня 2021 року.

У випадку виникнення питань, звертайтесь до:

Наталії Дубровіної, фахівця з психічного здоров’я «Лікарі світу» (050-471-21-20),

email: mhoff.svd.ukraine@medicosdelmundo.org