Спортсмени Гірської громади зайняли призові місця

Дата: 12.10.2021 09:08

06 жовтня в рамках обласної Спартакіади з видів спорту серед осіб з інвалідністю в Кремінній і Сєвєродонецьку відбулися змагання з легкої атлетики. Гірську ОТГ представляли учні Золотівського ліцею № 5. Юні спортсмени змагалися з бігу на дистанції 30, 60, 100 та 200 метрів. Поліна Кірільчук посіла почесне третє місце з бігу на дистанції 60 та 100 метрів. Данеіл Олефір та Юлія Кузьміна посіли призові перші місця з бігу на дистанції 200 та 60 метрів відповідно.

Гірська міська військово цивільна адміністрація щиро вітає юних спортсменів за зайняті призові місця та висловлює щиру вдячність учителю фізичної культури Леоніду Ефременку, який своєю щоденною кропіткою працею наближає наших дітей до нових перемог, а спортсменам – нових перемог, наснаги та успіхів.