Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації зустрівся з учнями Гірського ліцею

Дата: 11.10.2021 09:32

08 жовтня керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко зустрівся із старшокласниками Гірського ліцею. Спілкування відбувалося у невимушеній дружній атмосфері. Олексій Іванович поділився спогадами про свої шкільні та студентські роки, розповів про свою службу у Збройних силах України та про те, як став керівником громади. Потім він поділився із юнацтвом планами на майбутнє стосовно змін у Гірській громаді. Зокрема, керівник зазначив, що вже в цьому році планується відремонтувати дорогу та тротуар по вулиці Гагаріна та частково по вулиці Дружби, висадити вздовж цих вулиць алеї, в Гірському ліцеї облаштувати двір сучасною плиткою, утеплити фасад та встановити на території закладу сучасні альтанки і облаштували клумби. В свою чергу старшокласники розповіли про учнівське життя та запросили керівника громади долучитися до участі в авторському проєкті ліцею «Крила». Цим проєктом передбачається проведення у ліцеї заходів протягом року з того чи іншого предмету на кшталт «Брейн-рингу» чи вікторин. Також вони розповіли про щорічну театральну виставу, яка готується до Новорічних свят та в якій беруть участь всі охочі й також запропонували керівнику Гірської міської ВЦА взяти участь у цьому дійстві. Олексій Іванович із задоволенням прийняв запрошення та пообіцяв завітати до ліцею із подарунками. Крім того, очільник громади отримав запрошення на святкування з нагоди Дня Захисника України, яке відбуватиметься у закладі 13 жовтня, долучитися до навчального процесу та познайомитися із вихованцями ліцею. Завершилася зустріч врученням Олексію Бабченку сувенірів із логотипом Гірського ліцею та спільним фото за згадку.