08 жовтня у Дніпрі за участю першої леді України Олени Зеленської та Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля відбувся третій регіональний форум «Реформа системи шкільного харчування»

Дата: 08.10.2021 18:12

У заході взяли участь заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Олена Бровар.

На форумі відбулися тематичні панелі та дискусії щодо впровадження та контролю нових норм харчування, безпечності та якості як основи реформи системи шкільного харчування, а також проєктного підходу до переобладнання закладів освіти тощо. Під час практичної панелі команда ГО «Національна асоціація громадського харчування» продемонструвала можливості сучасного технологічного процесу: за 45 хвилин було приготовано обід в асортименті з шести страв для 650 осіб – учасників форуму, а також презентовано дорожню карту переходу на нові стандарти приготування.

Регіональний форум «Реформа шкільного харчування» у Дніпрі став третім подібним заходом. Перший відбувся 13 серпня у м. Бучі, другий – 9 вересня в Одесі. До кінця листопада 2021 року заплановано проведення ще двох таких форумів у різних областях України.