У Гірському ліцеї створено соціальне шкільне підприємництво

Дата: 04.10.2021 18:34

Шкільну фірму Wood&Kids.UA створили на базі ліцею у місті Гірське Луганської області. Школярі виробляють дерев’яні іграшки, а отримані кошти витрачають на висадку дерев у місті. В команді 6 учнів: директор, конструктор, фінансовий директор, художник, технолог та менеджер з комунікацій.

Як пояснюють самі школярі, в місті не вистачає зелених зон і затінку у місцях відпочинку. Тож учні збирають кошти на висадку нових дерев у містечку. Починаючі підприємці зазначають:

Наша візія - хочемо жити у світі, у якому всім дітям вистачає іграшок і дерев.

Цінності нашої команди: ми отримуємо професійний досвід і розвиваємо наші таланти.

Наші товари натуральні і не шкодять середовищу. Ми хочемо висаджувати дерев більше, ніж використовуємо.

Наша соціальна мета: заробити кошти для висадки 300 дерев для озеленення міста.

Команда проєкту виробляє іграшки на лазерно-гравірувальному верстаті, попередньо програмуючи модельні вироби на комп'ютері у кабінеті праці.

Викладач інформатики і праці став куратором шкільної фірми.

Для налагодження роботи верстату і навчання дітей роботі з деревом ліцей залучив партнерську бізнес-організацію, що виготовляє дерев’яні моделі годинників, а для реалізації соціальної складової заручилися підтримкою благодійної організації. Здебільшого діти виготовляють розвиваючі іграшки, та іграшки, що нагадують елементи популярних комп'ютерних ігор. Наприклад: керамбіт із комп'ютерної гри «CS GO» або кірка з гри «Minecraft». Також для більш дорослої аудиторії у них, для прикладу, є панно «Кіт». Ця фірма працює під замовлення, тому ви можете замовити в них щось своє!