Гірська міська військово-цивільна адміністрація

Інформація про намір здійснити зміну тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та на теплову енергію для бюджетних установ на опалювальний період 2021-2022 року

Дата: 20.09.2021 14:48

ФОП Падєєв С.Л. здійснило перегляд тарифів на виробництво, транспортування, постачання теплової енергії та на теплову енергію на опалювальний період 2021-2022 року. Формування тарифів здійснено для бюджетних установ Гірської територіальної громади. Надаємо інформацію планового тарифу на теплову енергію для бюджетних установ (з єдиним податком):

запланований тариф – 2448,91 грн./Гкал

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб з питання наміру здійснити зміну тарифів на теплову енергію та послугу з постачання теплової енергії приймаються протягом 7 календарних днів з дати опублікування на наступну адресу: 93300, Луганська обл., Сєвєродонецький район, м. Попасна, вул. Западна, буд. 40.