Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем рятівника

Дата: 17.09.2021 07:56

Щиро вітаю усіх рятівників, працівників цивільного захисту та пожежної охорони з професійним святом – Днем рятівника!

Праця рятівників – це неоціненний подвиг людей цих мужніх професій – людей сильних духом, котрі з честю забезпечують надійний захист життя від вогню та стихії. Ви цілодобово підтримуєте постійну бойову готовність до боротьби з незваним лихом і завжди готові якнайшвидше допомогти тим, хто найбільше потребує невідкладної допомоги. Кожен Ваш тривожний виїзд – це випробування сили духу і професіоналізму, а кожна приборкана надзвичайна ситуація – це врятовані людські життя. Ваше життя – це ризик, пригода, сльози радості, мить жалю та надія. Ваша мужність та відвага є прикладом для багатьох.

Висловлюю щиру подяку за Ваш неоціненний труд та силу духу. Від усієї душі бажаю Вам і Вашим близьким міцного здоров’я, сімейного благополуччя та успіхів у Вашій благородній справі. Нехай якомога менше буде тривожних викликів, а мир і злагода панують у Ваших домівках. Нехай здійсняться всі Ваші життєві плани, надії і мрії, а кожен день буде світлим, мирним та даруватиме радість життєвих перемог!

З повагою керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО