Міжнародний Комітет Червоного Хреста оголошує про початок Програми з фінансової підтримки проєктів, пов’язаних з послугами, торгівлею та іншими мікроекономічними ініціативами, що дозволять домогосподарствам отримувати дохід

Дата: 07.09.2021 15:02

Що пропонує МКЧХ для підтримки ініціатив?

МКЧХ пропонує два види грошових грантів, розмір яких буде залежати від запропонованих бізнес - ідей.

• Гранти для підтримки мікроекономічних ініціатив (52000 гривень) для вразливих домогосподарств, які планують розпочати, відновити або розширити діяльність для отримання доходу.

• Гранти для таких проєктів, що мають соціальний ефект або передбачають залучення додаткових робочих місць (78000 гривень).

Чи є обмеження щодо видів діяльності?

Ми розглядаємо будь-які ідеї, які будуть приносити стабільний дохід та відповідати потребам ринку. МКЧХ не підтримує проєкти, які пов'язані з виробництвом та продажем табаку, алкоголю або мають на меті діяльність, яка заборонена законами України.

Хто може подати заявку на участь у програмі?

Наші гранти націлені на ті домогосподарства, які постраждали у результаті конфлікта та яким бракує коштів для відновлення або розвитку діяльності, що приносить дохід. Окрім того, МКЧХ буде оцінювати можливості, навички та зацікавленість у виконанні задач проєкту.

Основні вимоги до заявників:

• Фактичне та постійне проживання у Попасному або Гірському

• Наявність знань та досвіду в обраній сфері діяльності

• Мотивація та власний внесок у проєкт

• Бізнес-ідея має бути реалістичною, здійсненною та спрямованою на отримання доходу щонайменш протягом року після отримання гранту (заявник повинен мати чітке уявлення про свій проект та вміти представити його)

Від одного домогосподарства буде прийнята лише одна заявка.

З яких етапів складається участь у проекті?

- Подання заявки

- Відвідування домогосподарства

- Складання бізнес-плану та його подальший розгляд

- Відбірковий комітет

- Підписання договору (з кандидатами, які успішно пройдуть усі етапи)

Після підписання договору МКЧХ залишає за собою право на проведення перевірочних візитів для оцінки успіхів Вашого проекту.

МКЧХ буде сприяти організації тренінгів для складання успішних бізнес -планів у разі виникнення такої потреби.

Як відбувається відбір учасників?

Подача заявки не гарантує участь у програмі!

Результат відбору - це комплексна оцінка, яка охоплює якість бізнес-плану, показники стану доходів домогосподарства, мотивацію і набуті знання та навички в обраній галузі, візуальну оцінку наявних ресурсів заявника (приміщення, обладнання, ділянка та інші активи). Остаточне рішення ухвалює комітет у складі співробітників МКЧХ.

Зареєструватися можна:

- з 13 по 17 вересня 2021 року з 9-00 до 18-00

- з 20 по 24 вересня 2021 року з 9-00 до 18-00

за наступними номерами телефонів: