У Гірському відбулися урочистості з нагоди Дня Шахтаря

Дата: 26.08.2021 14:02

Наближається одне з головних свят нашої громади – День Шахтаря. З нагоди професійного свята переважної більшості мешканців Гірської громади 26 серпня на шахті «Гірська» відбулися урочистості.  Привітати та висловити щирі слова вдячності за героїчну та самовіддану працю до актової зали підприємства завітав заступник керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Невечеря. Він не лише звернувся до присутніх з урочистою промовою, але й відзначив деяких шахтарів почесними грамотами та сувенірами.

Цього дня керівництво ВП «Шахта Гірська» відзначило кращих гірників громади почесними відзнаками НПГУ та ПРУП, грамотами НПГУ та ПРУП, нагрудними знаками «Шахтарська Гвардія», нагрудними знаками «Свята Великомучениця Варвара», нагрудними знаками «Шахтарська честь» ІІІ ступеня, нагрудними знаками «За відданість шахтарській праці» ІІІ ступеня, нагрудними знаками «Шахтарська Слава» ІІІ ступеня, нагрудними знаками «Шахтарська Слава» ІІ ступеня, грошовими преміями, квітами тощо.

Урочиста частина святкового заходу завершилась, але свято тільки починається: керівництво ДП «Первомайськвугілля» разом із керівництвом Гірської міської ВЦА запрошує усіх охочих 28 серпня у парк відпочинку шахти «Гірська» на святкові заходи.