Підняття стягу на КПВВ "Золоте"

Дата: 23.08.2021 11:56

3 серпня вся Україна вшановує одну із головних державних святинь — Державний Прапор України. Це символ нашої держави, втілення національної єдності, честі та гідності, історії і сьогодення.

З метою вшанування багатовікової історії українського державотворення та державної символіки незалежної України, сьогодні, 23 серпня, у Гірській громаді відбулася традиційна церемонія урочистого підняття Державного Прапора України.

Розпочалася вона з підняття стягу на КПВВ "Золоте".

Почесне право підняти Державний Прапор було надано заступнику керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексію Невечері та військовослужбовцям відділу прикордонної служби "Золоте" Луганського прикордонного загону штаб-сержанту Андрію Дорогіну і старшому сержанту Костянтину Янушевському.

Під звуки державного гімну вони урочисто підняли прапор на головній щоглі пропускного пункту.

Потім учасники церемонії поклали квіти до меморіального знаку на честь воїнів, що поклали свої життя за Україну, після чого було оголошено про завершення церемонії.