Дата: 12.08.2021 21:32

Основною темою зустрічі стало обговорення питання утримання у належному стані вулично-шляхової мережі та створення безпечних умов для руху під час введення тимчасового обмеження руху транспортних засобів фактичною масою понад 24 тони і навантаженням на вісь 7 тонн за температури повітря вище +28 С автомобільними дорогами загального користування, а також – забезпечення їх зупинки та направлення до майданчиків тимчасового відстою. Окремо було розглянуто питання розширення взаємодії місцевої влади із поліцією задля підвищення безпеки дорожнього руху на дорогах Гірської міської громади. Олексій Невечеря ознайомив поліціянтів з основними заходами в цьому напрямку. Зокрема, він зазначив, що планується встановлення додаткових дорожніх знаків вздовж головних автодоріг громади, розширення мережі вуличного освітлення та проведення ремонту на окремих особливо аварійних ділянках дорогах громади.