Держпродспоживслужба продовжує здійснювати контроль за виконанням карантинних заходів

Дата: 11.08.2021 15:55

11 серпня відбулась робоча зустріч заступника голови Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Невечері з начальником Попаснянського управління Держпродспожив служби у Луганській області Олександром Ткачовим.  Приводом для зустрічі стало планування проведення спільних моніторингових відвідувань Держпродспоживслужбою, представниками місцевої влади та правоохоронними органами закладів громадського харчування, об’єктів торгівлі продовольчими та непродовольчими товарами, агропродовольчих ринків тощо. Вони домовились про проведення таких перевірок на території громади найближчим часом та активізації інформаційної кампанії з цього питання на вебресурсах Гірської міської ВЦА.

Гірська міська ВЦА наголошує, що в умовах підвищення захворюваності на коронавірусну хворобу (COVID-19)  необхідно дотримуватись соціальної дистанції, масочного режиму, регулярно мити руки з милом чи обробляти антисептиком. Адже нехтування простими санітарними нормами загрожує Вашому здоров’ю та здоров’ю Ваших близьких.

Рекомендації щодо запобігання поширенню COVID-19 ефективно працюватимуть лише тоді, коли їх будуть дотримуватися всі. Майбутнє без COVID-19 залежить від кожного з нас. Виконуймо правила!