Оновлення у школі мистецтв м. Гірське

Дата: 11.08.2021 08:52

У Луганщині в школі мистецтв міста Гірське готуються до нового навчального року. В багатьох кабінетах ведеться ремонт, але одне з приміщень — привід для особливих гордощів викладачів.

В цьому класі вже 3 поспіль роки діти вивчають мистецтво різьблення по деревині. Це екватор сертифікованого курсу опанування ремесла. Після 6 років навчання дисципліні гуртківці отримають офіційний документ і зможуть виготовляти, а також прикрашати кухонне приладдя, полички, сувеніри, годинники та інші дерев'яні вироби.

У грудні 2021 року, завдяки зусиллям ініціативної групи міста та фінансовій підтримці Ministerstvo zahrani?ních v?cí ?eské republiky, учні отримають оновлений простір і спеціалізовані інструменти.

«Тут вже встановлені пластикові вікна, на черзі — безпосередній ремонт класу. Крім того, для занять закуплені верстат, різаки та професійні зубила», — розповідає завідувачка Горської філії Попаснянської ДШМ Катерина Гундорова.

Для місцевих мешканців це дуже важлива подія. Громада давно мріяла про корисне дозвілля саме для хлопчиків, кого не захопили танці або спів.

Зміни стали можливими завдяки проєкту «Відродження соціального життя громад, що постраждали від конфлікту на сході України, для задоволення їхніх пріоритетних гуманітарних потреб на основі підходу з залученням громад».