Тренінг на тему «Залучення людей похилого віку, до активної участі у житі Гірської громади»

Дата: 11.08.2021 08:43

Вчора, в рамках програми «Школа громадської активності задля безпеки та згуртованості громад» проведено 1-й тренінг за проєктом:

«Залучення людей похилого віку, до активної участі у житі Гірської громади».

Мета: активізувати осіб похилого віку до участі в житті Гірської громади, через актуалізацію проблем мешканців міст Золоте та Гірське, розробки мініініціатив в групах, оформлення в аплікаційній формі з використанням гендерно чутливого підходу при розробці ініціатив та залучення до реалізації відібраних проєктів..

Завдання реалізовується в межах Програми ООН із відновлення і розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Програму ООН із відновлення та розбудови миру реалізують чотири агентства ООН: Програма розвитку ООН (#ПРООН), Структура ООН з питань гендерної рівності та розширення прав і можливостей жінок (#ООНЖінки), Фонд ООН у галузі народонаселення (#UNFPA) і Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (#ФАО).

Програму підтримують дванадцять міжнародних партнерів: Європейський Союз (ЄС), Європейський інвестиційний банк (ЄІБ), а також уряди Великої Британії, Данії, Канади, Нідерландів, Німеччини, Норвегії, Польщі, Швейцарії, Швеції та Японії.