Увага! Ми щиро раді повідомити, що коаліція «На лінії зіткнення» відновлює свою повноцінну діяльність!

Дата: 10.08.2021 14:55

Що вона планує робити найближчим часом?

Розширити географію діяльності коаліції. До вже існуючих п’яти міст- учасників коаліції додати ще 4 населені пункти. Спочатку до лав коаліції входили міста Попасна, Щастя, Авдіївка, Світлодарськ та Торецьк. Дали згоду долучитись селища Нью-Йорк, Сартана, міста Красногорівка та Золоте.

Формалізувати роботу коаліції та створити громадську спілку. Якщо спочатку коаліція «На лінії зіткнення» працювала як ініціатива, відтепер вона має намір структурувати роботу, проводити загальні збори, обирати керівні органи та надалі діяти як повноцінна організація, якою керуватимуть активні люди з лінії зіткнення.

Провести комплексне стажування у Києві для лідерів – представників громад у складі коаліції.

Ідентифікувати ключові локальні проблеми громад, розробити дорожні карти та приступити до адвокації на всіх рівнях: місцевому, регіональному, національному.

Напрямки адвокації – чіткі:

Локальна демократія

Економічний розвиток

Інфраструктура

Вона продовже співпрацювати з національною коаліцією Реанімаційний пакет реформ, матиме прямі виходи на Верховну Раду, Міністерства, обласні адміністрації Донеччини та Луганщини, місцеві ВЦА.

Запрошуємо усіх бажаючих долучатись до лав коаліції «На лінії зіткнення» щоб спільними зусиллями вирішувати наші проблеми.

Якщо ви активіст, підприємець, чи представник влади, давайте діяти разом. Для цього достатньо лише заповнити анкету https://forms.gle/Xvgp1kwgStZbtyET6