УВАГА! У 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області ВІДКРИТО ВАКАНСІЇ!

Дата: 09.08.2021 12:51

З 22 червня поточного року у 3 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Луганській області оголошується набір на вакантні посади до підрозділу ДПРЧ-44 м. Гірське.

Заявки на участь у конкурсі прийматимуться від чоловіків віком до 30 років за наступними посадами: ВОДІЇ та ПОЖЕЖНІ-РЯТУВАЛЬНИКИ.

УМОВИ:

- графік роботи – доба, три доби відпочинку;

- служба за контрактом;

- грошове забезпечення від 10 000 гривень;

- безоплатне навчання з одержанням свідоцтва державного зразка про набуття відповідної робітничої професії;

- забезпечення речовим майном – форменим та спеціальним одягом;

- можливість навчання у вищих відомчих навчальних закладах освіти (стаціонар або заочно, як за державним замовленням, так і на контрактній основі);

- пенсійне забезпечення за спеціальним Законом при вислузі 25 років, з урахуванням служби в Збройних Силах і правоохоронних органах.

ВИМОГИ:

- громадянство України;

- проходження строкової служби у Збройних силах Україна;

- наявність повної загальної середньої освіти;

- відсутність непогашеної судимості за кримінальні злочини та адміністративні правопорушення;

- хороший стан здоров’я та фізичної підготовки;

- для фельдшера-рятувальника: освіта за спеціальністю «Лікувальна справа» кваліфікація «Фельдшер»;

- для водіїв: необхідна наявність категорії «В, С»;

- вміння впевнено і безпечно управляти автомобілями всіх типів в різноманітних дорожніх і метеорологічних умовах, відповідно до відмітки у водійському посвідченні.

Для проходження попередньої співбесіди Ви можете звернутися до підрозділу ДПРЧ-44 за адресою: м. Гірське, вул. Івана Данькова, 3, контактна особа – т.в.о. начальника Юрій ПРОСВЄТОВ, тел. +38 (050) 246 7199.

За більш детальною інформацією Ви можете звертатися до відділу кадрів виключно у робочі дні з 08.00 до 17.00 години за телефонними номерами:

+38 (06451) 7-04-01 або +38 (066) 650-44-84 (Тетяна Путінцева) або за адресою: м. Лисичанськ, вул. В. Сосюри, 324.

3 державний пожежно-рятувальний загін

ГУ ДСНС України у Луганській області