ВІЗЬМІТЬ УЧАСТЬ У ХАКАТОНІ ДЛЯ МЕШКАНЦІВ І МЕШКАНОК ДОНЕЦЬКОЇ ТА ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТЕЙ «ТРАНСФОРМЕРИ. RESTART REGION»!

Дата: 20.07.2021 11:18

Захід відбудеться 6 та 7 серпня 2021 року офлайн в місті Краматорськ з дотриманням епідеміологічних вимог. До участі у хакатоні запрошуються громадські організації, ініціативні групи, ОМС, заклади освіти, студентство, винахідники/ці, тощо (доєднатися до Хакатону зможуть лише повнолітні).

В нас спільна мета — знайти альтернативні рішення трансформації вугільних (і не тільки) міст та створити бачення нової стратегії «перезапуску» регіону.

Поділіться своєю ідеєю і ми допоможемо її втілити!

За результатами голосування журі трьом командам-переможницям буде профінансовано реалізацію їхніх проєктів у розмірі до 50 000 грн та надано менторський супровід.

Реєстрація триває до 20 липня 2021 року за посиланням: .https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfJsKmVS-5TebUmVkZlgDCLztNZAyt-ECwLY74IIu0XG1ectg/viewform