Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Оголошується конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 28.07.2021 08:27
Кількість переглядів: 566

Відповідно до розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації від 28.07.2021 №290 оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб Гірської міська військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області:

  • провідного спеціаліста-бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Гірської міської військово-цивільної адміністрації — 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів:                           громадянство    України;    вища освіта

відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

  • спеціаліста 1 категорії - бухгалтера відділу бухгалтерського обліку та звітності Гірської міської військово-цивільної адміністрації — 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні                  вимоги   до конкурсантів:       громадянство    України;    вища освіта

відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

  • спеціаліста 1 категорії відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні                  вимоги   до    конкурсантів:    громадянство    України;    вища    освіта відповідного юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

  • провідний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військово-цивільної адміністрації — 1 (одна) штатна одиниця.

Загальні                  вимоги   до    конкурсантів:    громадянство    України;    вища    освіта відповідного технічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

- спеціаліста 2 категорії відділу «Центр надання адміністративних послуг» Гірської міської військово-цивільної адміністрації — 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення на рівні впевненого користувача.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію: заяву про участь у конкурсі, в якій зазначається про ознайомлення заявника із встановленими законодавством обмеженнями щодо прийняття на державну службу та проходження державної служби; заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; дві фотокартки розміром 4x6 см; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копію документа, який посвідчує особу; копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних); довідку про допуск до державної таємниці (у разі його наявності); декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку, визначеному Законом України “Про запобігання корупції"” за 2020 рік.

Документи на конкурс приймаються протягом ЗО (тридцяти) календарних днів з дня опублікування оголошення про проведення даного конкурсу на офіційному вебсайті Гірської міської військово-цивільної адміністрації та в засобах масової інформації за адресою: вул. Центральна, буд. 7 місто Гірське (адміністративна будівля). Документи надіслані поштою не розглядаються.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо проведення конкурсу надаються відділом правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. Центральна, буд. 7 місто Гірське.

Після закінчення терміну подачі документів претенденти складають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України “Про військово-цивільні адміністрації”, “Про запобігання корупції”, “Про місцеве самоврядування в Україні”(в частині делегованих повноважень), а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь