Оголошення про конкурс на заміщення посади директора Комунальної установи «Гірський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гірської міської територіальної громади

Дата: 23.07.2021 08:25

Гірська міська військово-цивільна  адміністрація Сєвєродонецького району Луганської області  оголошує конкурс на заміщення вакантної посади :

1. директора Комунальної установи «Гірський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» Гірської міської територіальної громади

Інформація про основні функціональні обов’язки директора, розмір та умови оплати праці надається відділом освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації.

Посаду директора КУ «Гірський міський центр професійного розвитку педагогічних працівників» може обіймати особа, яка є громадянином України, вільно володіє державною мовою, має вищу освіту на рівні магістра, спеціаліста, стаж педагогічної роботи не менше п’яти  років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків.

Перелік документів, які необхідно подати для участі в конкурсі (оригінали та копії):
                  - заява про участь у конкурсі
                  - паспорт громадянина України;
                  - автобіографію;
                  - документ про освіту;
                  - трудова книжка
                  - особистий листок з обліку кадрів;
                  - дві фотокартки розміром  3x4;
                  - військово-обліковий документ (за наявності).
                  - письмову згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики, наукові публікації тощо).

Документи для участі у конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня публікації оголошення за адресою: м. Гірське, вул. Центральна, буд. 7, відділ освіти, культури, молоді та спорту Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області (контактна особа – Козаченко Вікторія Леонідівна (тел. 067-348-20-40), електронна пошта osvita.kultura.sport.gvca@gmail.com )

Конкурсний відбір буде проведено :

09.08.2021 р. о 10 год. 00 хв

Місце проведення конкурсного відбору учасникам конкурсу буде повідомлено додатково.

Етапи проведення конкурсу:

- прийняття та розгляд документів від осіб, які бажають взяти участь у конкурсі (10 календарних днів);

- перевірка поданих документів на відповідність установленим законодавством вимогам;

- проведення конкурсного відбору (презентація стратегії розвитку Центру професійного розвитку педагогічних працівників, співбесіда з конкурсною комісією);

- визначення переможця конкурсу;

- оприлюднення результатів конкурсу.