Олексій Бабченко взяв участь у робочій поїздці з обміну досвідом до Львівської області

Дата: 24.06.2021 13:55

Нещодавно керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій Бабченко взяв участь у робочій поїздці для керівників органів місцевого самоврядування вугільних міст Донецької, Луганської та Волинської областей до Львівської області.

Учасники робочої поїздки, яка тривала чотири дні, зустрічалися із головою Львівської обласної ради Іриною Гримак з питання обговорення підходів підтримки проєктів органів місцевого самоврядування, програми підтримки міжрегіональних обмінів «Змінимо країну разом» від Асоціації «Єврорегіон Карпати – Україна», із міським головою міста Жовкви Олегом Вольським, який презентував міську котельню, що було розбудовано за кошти проєкту з енергоефективності по програмі Європейського Союзу «Угода мерів – Демонстраційні проєкти», спілкувалися із головою Львівської облдержадміністрації Максимом Козицьким на предмет механізмів підтримки проєктів регіонального розвитку та механізмів підтримки малого бізнесу, у місті Червоноград оглянули очисні споруди, які було модернізовано за кошти програми транскордонного співробітництва Польща-Білорусь-Україна, компанії Дюна-Веста (приватна інвестиція), Центральну міську лікарню і футбольний майданчик, побудований в рамках соціального проєкту із розвитку масового дитячого футболу за підтримки фонду Shakhtar Social у партнерстві з ДТЕК, поспілкувалися із головою міста Сокаль та оглянули центральну районну лікарню, модернізовану завдяки коштам конкурсів мікропроєктів, яких було за останні чотири роки 52, у селі Урич відвідали Державний історико-культурний заповідник «Тустань» та взяли участь у робочій зустрічі з головою Сколівської територіальної громади Миколою Романишиним, а згодом – з директором львівського Інституту міста Олександром Кобзаревим.

Робоча поїздка була надзвичайно насиченою, продуктивної і корисною та дозволила учасникам отримати безцінний досвіт в процесі подальшої роботи. Втім, делегати змогли не тільки перейняти досвід, ознайомитись із впровадженими проєктами з розвитку Львівщини, але й отримати задоволення від місцевих визначних місць та пам’яток культури.

Гірська міська військово-цивільна адміністрація дякує організаторам робочої поїздки – Луганському обласному правозахисному центру «Альтернатива» і Асоціації органів місцевого самоврядування «Єврорегіон Карпати-Україна» за можливість участі у такому важливому проєкті та сподівається на подальшу плідну співпрацю.