Керівник Гірської міської ВЦА Олексій Бабченко зустрівся із учнівською молоддю

Дата: 10.06.2021 12:53

10 червня робочий день керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченко розпочався зустріччю із учнівською молоддю Золотівської багатопрофільної гімназії, які, до речі, є членами Золотівського центру громадського дозвілля «ХАБчик».

Відвертий діалог очільника громади з юними земляками, які мають активну життєву позицію, пройшов у теплій дружній атмосфері. Олексій Іванович ознайомив гостей із нормативно-правовою базою, якою керуються в своїй діяльності посадовці Гірської ВЦА, показав, яким чином відбувається розгляд вхідної та вихідної документації, запропонував, на правах слухачів, долучитися до поточної наради з представниками місцевої поліції щодо розгляду можливості розташування відеокамер спостереження, познайомив із керівниками структурних підрозділів адміністрації.  Цілком серйозною виявилася тема щодо соціально-економічного розвитку Гірської територіальної громади. Зокрема, під час спілкування учнів із керівниками відділів Гірської міської ВЦА обговорювалися наявні проблеми території та можливі шляхи їх вирішення. Знайомство із роботою керівника Гірської міської ВЦА та структурних підрозділів установи стало можливим завдяки співпраці очільника громади та «ХАБчику» із міжнародною неурядовою організацією Terre des Hommes, яка, в рамках реалізації проєкту «Молоді Громадяни», провела для учнівської молоді «День Майбутнього Професіонала».