Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з Днем Луганської області

Дата: 03.06.2021 08:16

Шановна Гірська громада!

Сьогодні для всієї Луганської області визначний день – сьогодні їй виповнюється 83 роки з дня утворення.

Сердечно вітаю всіх з цією значною датою!

Саме в такі моменти ми особливо відчуваємо в своїх серцях любов і гордість за свою малу батьківщину, сповнюємося відчуттям єдиної родини.

Сьогоднішнє свято – це гарна нагода віддати шану тим, хто творив історію Луганщини, осмислити день сьогоднішній, отримати наснагу та натхнення для нових добрих справ.

Луганщина завжди славилася розумними, мудрими, талановитими та працьовитими людьми, які віддавали всі свої зусилля на благо рідного краю! Завдяки їхнім старанням, умілим рукам, натхненній праці він живе. Особисто дякую всім мешканцям нашої громади, які небайдужі до долі регіону. Це представники старшого покоління – мудрі наставники, які повсякчас є прикладом безкорисного служіння малій Батьківщині.

Вітаю, також, і нашу перспективну, освічену молодь, якій судилося визначати долю нашої громади та області в майбутньому.

Це свято всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись і залишився назавжди.

Нехай же і надалі процвітає наш рідний край, народжуються і підростають діти, спокійно і захищено почуваються люди похилого віку. А ми, влада, будемо робити все від нас залежне, аби допомогти вам у цьому.

Зичу усім міцного здоров’я, родинного благополуччя, невичерпного джерела життєвої енергії, добробуту та процвітання кожній родині!

Добра вам всім, достатку, щедрої долі, сили й наснаги в усіх справах на благо розвитку Луганщини та Гірської громади!

Керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО