Привітання керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації з нагоди 25-ї річниці Конституції України

Дата: 28.06.2021 07:00

Шановна громадо!

Щиро вітаю Вас із ювілейною датою прийняття Основного Закону України – з Днем Конституції!

Цей день двадцять п’ять років тому увійшов в новітню історію нашої держави яскравою та доленосною сторінкою. Конституція України затвердила право українського народу жити у власній соборній країні, стала основою розбудови нашої держави як повноправної учасниці світового співтовариства.

У теперішній непростий час епохальних змін, коли сьогодні ми змушені доводити своє право бути самостійними, відстоювати права і свободи у неоголошеній війні з російським агресором, цей день є надзвичайно особливим для всіх нас. Адже, Основний Закон Української держави є головним оберегом державності та демократії, визначальним чинником забезпечення державного суверенітету України, консолідації суспільства, створення належних умов для самореалізації особистості. Він наголошує на абсолютній цінності людини, її житті і здоров’ї, честі і гідності, недоторканності і безпеці.

Від щирого серця зичу  Вам, шановна громадо,  міцного здоров’я, бадьорості духу та впевненості у безхмарне конституційне майбутнє нашого краю. Будьмо єдині у процесі побудови демократичного громадянського суспільства, розбудовуючи нову європейську державу. Миру нам всім, добра та злагоди.

керівник Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексій БАБЧЕНКО