A A A K K K
для людей із порушенням зору
Гірська міська військова адміністрація
Луганська область, Сєвєродонецький район

Оголошено конкурс на заміщення вакантних посад

Дата: 26.05.2021 16:11
Кількість переглядів: 748

Відповідно до розпорядження керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Сєвєродонецького району Луганської області від 26 травня 2021 року №83 оголошується конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб Гірської міської військово-цивільної адміністрації:

  • головний спеціаліст відділу правового забезпечення та кадрової роботи Гірської міської військово-цивільної адміністрації - 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного юридичного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • головний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Гірської міської військово-цивільної адміністрації - 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • провідний спеціаліст - бухгалтер відділу бухгалтерського обліку та звітності Гірської міської військово-цивільної адміністрації - 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп'ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • головний спеціаліст відділу соціального захисту населення Гірської міської військово-цивільної адміністрації - 2 (дві) штатні одиниці;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • провідний спеціаліст відділу соціального захисту населення Гірської міської військово-цивільної адміністрації - 1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • головний спеціаліст відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військово-цивільної адміністрації -1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за спеціальністю “Промислове і цивільне будівництво” не нижче ступеня спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

  • спеціаліст 1 категорії відділу житлово-комунального господарства, капітального будівництва, комунального майна, благоустрою та екології Гірської міської військово-цивільної адміністрації -1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного технічного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра, спеціаліста зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.                                                                                

  • головний спеціаліст відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації -1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта за фахом “Геодезія, картографія та землевпорядкування” за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня бакалавра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 5 років, вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.                                                                                           

  •  - головний спеціаліст-землевпорядник відділу земельних ресурсів, розвитку аграрного сектору економіки та сільських територій Гірської міської військово-цивільної адміністрації -1 (одна) штатна одиниця;

Загальні вимоги до конкурсантів: громадянство України; вища освіта відповідного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем не нижче ступеня спеціаліста, магістра зі стажем роботи на службі в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби або досвід роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій незалежно від форми власності не менше 2 років; вільне володіння державною мовою, знання комп’ютерної техніки та програмного забезпечення.

 

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають у конкурсну комісію Гірської міської військово-цивільної адміністрації:

- письмову заяву про участь у конкурсі, до якої додаються: заповнена особова картка (форма П-2 ДС) з відповідними додатками; 2 фотокартки розміром 4x6; копія документа, який посвідчує особу; копія ідентифікаційного номера; копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня; копія військового квитка (для військовослужбовців або .військовозобов'язаних).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, у порядку визначеному Законом України “Про запобігання корупції” за 2020 рік.

До документів можна подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації.

Документи щодо участі у конкурсі приймаються за адресою: вул. Центральна, буд. 7, м. Гірське протягом 30 (тридцяти) календарних днів від дня опублікування оголошення про проведення даного, конкурсу в засобах масової інформації.

Документи надіслані поштою не розглядаються.

Додаткова інформація про основні функціональні обов'язки, розмір та умов оплати праці, перелік питань для складання іспиту та інші питання щодо) проведення конкурсу, надаються конкурсною комісією Гірської міської військово-цивільної адміністрації за адресою: вул. Центральна, буд. 7, м. Гірське.

Після закінчення терміну подачі документів претенденти здають іспит на перевірку та оцінку знань Конституції України, Законів України "Про військово-цивільні адміністрації”, "Про запобігання корупції'', ''Про місцеве самоврядування в Україні''  (в частині делегованих повноважень), а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь