В області триває весняний Тиждень безпеки дорожнього руху-2021

Дата: 18.05.2021 08:55

На Луганщині, як і по всій країні, розпочато перший етап Тижня безпеки дорожнього руху ООН.
Протягом семи днів, із 17 по 23 травня, дорожні підприємства вживатимуть заходи для покращення безпеки дорожнього руху та зниження рівня аварійності на автомобільних дорогах загального користування.
Серед завдань:
- покращення експлуатаційних показників автомобільних доріг за параметрами безпечності та їх відповідність світовим та європейським стандартам;
- покращення умов руху транспортних засобів та інших учасників дорожнього руху;
- підвищення ефективності державної системи управління безпекою дорожнього руху.
Звертатиметься увага на:
- відповідність схемам організації дорожнього руху ділянок доріг біля навчальних закладів;
- наявність попереджувальних знаків та інформаційних панно на ділянках з підвищеною аварійністю;
- санітарний стан зупинок, автопавільйонів;
- стан підходів до залізничних переїздів;
- відповідність місць проведення дорожніх робіт на відповідність ОДР та СОУ.
Нагадаємо, що Тиждень безпеки дорожнього руху ООН проводиться у рамках Другого Десятиліття дій по забезпеченню безпеки дорожнього руху 2021-2030 рр., проголошеного Резолюцією Генеральної Асамблеї ООН «Підвищення безпеки дорожнього руху в усьому світі», за ініціативи Міністерства охорони здоров’я України та підтримки Міністерства інфраструктури України.