91 000 гривень одноразової матеріальної грошової допомоги надано у квітні 2026 року мешканцям Гірської громади - громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи
Допомогу отримали 14 осіб з числа учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС 1-2 категорій та дружин (чоловіків) померлих учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС категорії 1 або 2, смерть яких пов'язана з Чорнобильською катастрофою.
Виплата допомоги реалізується в рамках Програми надання одноразової матеріальної грошової допомоги громадянам, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, у зв'язку з відзначенням 40-ї річниці аварії на ЧАЕС на 2026 рік.
Документи щодо надання зазначеної одноразової матеріальної грошової допомоги приймаються до 30 жовтня 2026 року включно.
Детальніша інформація за посиланням: https://girska-gromada.gov.ua/news/1774506837/.

