Протягом дня більше 230 переміщених осіб з Луганщини отримали допомогу у гуманітарних штабах Гірської міської військової адміністрації

Дата: 31.05.2023 23:05

У гуманітарному штабі в Богданівці фахівці ЦНАПу консультували з питань реєстрації повідомлень про пошкоджені та знищені об’єкти нерухомого майна та надавали консультації з різноманітних питань. У Полтаві луганчани забезпечувалися продуктовими наборами, одягом та памперсами. На Хмельниччині продовжилася видача продуктів харчування.

У Корсунь-Шевченківському видавалися продуктові набори від облдержадміністрації, допомога від Благодійної організації «БФ «Восток SOS», дитячі та дорослі памперси, сімейні набори від Міжнародної організації з міграції (МОМ).

Водночас у Києві продовжилася видача продуктових наборів, сімейних гігієнічних наборів від Міжнародної організації з міграції (МОМ), термобілизни від представництва неурядової некомерційної корпорації «Проджект Хоуп-Зе Піпл-Ту-Піпл Хелс Фаундейшн, Інк». За потребою надавалися правова допомога від адвокатів благодійного фонду «Право на Захист» та консультації спеціалісту Луганського обласного центру зайнятості.