Куди треба звертатися за оформленням субсидії

Дата: 11.12.2022 09:20

Відтепер кожен, хто не має достатньо коштів на оплату житлово-комунальних послуг, може звернутися за субсидією не лише до ЦНАПів та уповноважених осіб виконавчих органів територіальних громад, а й через відділення Пенсійний фонд України.

Хто потребує підтримки вперше, має подати заяву та декларацію за встановленими формами (https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/848-95-%D0%BF#Text ) одним із наступних способів:

- до ЦНАПу або уповноважених осіб виконавчих органів територіальних громад;

- з 1 грудня - також до сервісного центру Пенсійного фонду України, або через веб-портал чи мобільний додаток Пенсійного фонду України;

- в електронній формі через Портал Дія.

У зв’язку з повномасштабною військовою агресією рф, у 2022 році Мінсоцполітики запровадило розгляд питання щодо призначення житлової субсидії на наступний період (з травня 2022 року по квітень 2023 року включно) домогосподарствам, які отримували її в опалювальному сезоні 2021—2022 років, без звернень громадян.