Шлях українського воїна

Дата: 06.12.2022 10:38

Армії, яку створювали наші предки, починаючи від походів князів Олега та Святослава до славних нащадки, які встали на захист Вітчизни в 2014 році і до цих пір несуть почесну службу в лавах Збройних сил України – присвячена книга «Шлях українського воїна», про українську армію для дітей та підлітків.

Гортаючи та читаючи книгу «Шлях українського воїна» можна дізнатись про те, хто керує армією, які є категорії та звання; якою технікою користується українська армія; та навіть як можна виживати у надзвичайних умовах — підготовка до життя на природі.

Крім того, можна дізнатись історію української армії — походи князів Олега та Святослава, армію Війська Запорізького, партизанів Повстанської армії.