Підписано меморандум про співробітництво з олімпійським комітетом

Дата: 14.01.2022 19:30

14 січня у спортзалі ВП «Шахта «Гірська» ДП «Первомайськвугілля» відбулися зональні змагання з волейболу серед учнів закладів загальної середньої світи 5-11 класів Гірської громади за ініціативи керівника Гірської міської військово-цивільної адміністрації Олексія Бабченка.

У змаганнях взяли участь збірні команди з шести навчальних закладів Гірської громади: Золотівських ліцеїв №5 та №16, Новтошківського ліцею, Гірського ліцею, Нижнєнського ліцею № 36 та Тошківського ліцею.

У нелегкій боротьбі перемогу виборов Нижнєнський ліцей № 36, серебро отримав Гірський ліцей, а бронзу – Тошківський ліцей. Переможці були відзначені грамотами та кубками.

Спортивне свято відвідав начальник Луганського обласного відділення Національного олімпійського комітету України Віктор Острєцов. Він подарував кожному закладу освіти пам'ятні подарунки.

Після привітань учасників змагань відбулося підписання меморандуму про співробітництво між сторонами.

Гірська міська військово цивільна адміністрація щиро вітає учасників змагань і бажає їм наснаги та нових спортивних звершень!